Makeup’owa transformacja w Taylor Swift!

Dobry makijaż potrafi zdziałać cuda! Wie o tym każda dziewczyna! W 6 minutowym filmiku koreańska beauty bloggerka pokazuje jak przy użyciu kosmetyków upodabnia się do idolki milionów – Taylor Swift!

Autorką filmiku jest Hyemin Park, znana inaczej jako „PONY” – jedna z najpopularniejszych vloggerek południowo-koreańskich. W chwili pisania, jej kanał na YouTube, PONY Makeup, ma ponad 1 200 000 subskrybentów, a jej Instagram obserwują prawie dwa miliony ludzi!

Specjalnością Park są kilkuminutowe filmiki, na których pokazuje swoje make-upowe transformacje. Jest też pierwszą koreańską vloggerką, która wydała kosmetyki pod własną marką – Pony x Memebox Easy Shine Glam Eyeshadow Palette zawiera 8 kolorów i sprzedał się w ponad 20 000 egzemplarzy w niecałą godzinę po wyjściu na rynek!

Czym zajmuje się Pony w czasie, gdy nie nagrywa filmików na YouTube? Zanim stała się sławna, pracowała jako grafik. To wtedy pojawiła się pierwsza propozycja wydania książki na temat make-upu, która wkrótce została zrealizowana (Pony’s Celeb Makeup Book). Pony jest autorką czterech książek – niestety póki co wszystkie dostępne są jedynie w języku koreańskim! Na pocieszenie – jak piszą ci, którzy mieli je okazje podziwiać – znajduje się w nich pełno pięknych obrazków! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kate Moss – top secret…

Kiedy zaczynała karierę, wielu mówiło, że Kate Moss (42 l.) jest „antymodelką” nie wróżąc jej nic dobrego. Młodziutka, bardzo szczupła, niezbyt wysoka (1,7cm) była sprzeciwem wobec idealnych, wysokich, typowo ślicznych i „wyposażonych” supermodelek. Jednak jej…

3 lata temu

Recenzja olejku do demakijażu firmy Marion

Jak to było… Po wnikliwej lekturze Sekretów urody Koreanek doszłam do wniosku, że te piękne kobiety miałyby z pewnością niezły ubaw, gdyby zobaczyły mój codzienny demakijaż, który trwa dwie minuty i ogranicza się do użycia…

3 lata temu