Beauty Routine w hollywoodzkim wydaniu..

Podczas poszukiwań inspiracji natrafiłyśmy na świetny filmik Margot Robbie’s Beauty Routine is Psychotically Perfect. Od tej chwili nie możemy wzroku oderwać od niesamowitej dwudziestokilkuletniej aktorki, znanej m.in. z Wilka z Wall Street.

 

margot

 

W przeciągu niecałych trzech minut chodzący ideał (i nie ma w tym przekory) pokazuje kilka codziennych czynności, które sprawiają, że czuje się wyjątkowo i atrakcyjnie we własnej skórze.

Wszystko byłoby piękne, gdyby nie nutka ironii wprowadzona w sposób przedstawienia tego rytuału. Jak widzicie, w pewnym momencie Margot zdejmuje z twarzy nałożoną wcześniej maseczkę, co symbolizuje wyjście z rolli perfekcyjnej, zawsze zadbanej gwiazdy Hollywood.

My widzimy to tak… 😉

A jakie są Wasze przemyślenia po obejrzeniu filmiku?

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kate Moss – top secret…

Kiedy zaczynała karierę, wielu mówiło, że Kate Moss (42 l.) jest „antymodelką” nie wróżąc jej nic dobrego. Młodziutka, bardzo szczupła, niezbyt wysoka (1,7cm) była sprzeciwem wobec idealnych, wysokich, typowo ślicznych i „wyposażonych” supermodelek. Jednak jej…

3 lata temu

DIY – Lip Scrub na słodko

Z serii na coś super prostego i skutecznego w walce ze spierzchniętymi ustami polecamy do zrobienia – naturalny peeling!

3 lata temu