Kate Moss – top secret…

Kiedy zaczynała karierę, wielu mówiło, że Kate Moss (42 l.) jest „antymodelką” nie wróżąc jej nic dobrego. Młodziutka, bardzo szczupła, niezbyt wysoka (1,7cm) była sprzeciwem wobec idealnych, wysokich, typowo ślicznych i „wyposażonych” supermodelek.

Jednak jej charyzma i „to coś” zaprowadziły ją szybko na szczyt modelingowej kariery tym samym przyczyniając się do odniesienia ogromnego sukcesu! Bez wątpienia jest fenomenem branży modowej oraz ikoną popkultury.

W filmiku „Get ready with Kate” przygotowanym przez firmę Rimmel, której modelka jest ambasadorką już od ponad 10 lat, Kate zdradza jak maluje się na imprezę, jaki jest jej ulubiony strój, kto jest jej ikoną piękna i ulubionym zespołem muzycznym oraz co by robiła w życiu, gdyby nie została modelką i dlaczego wyrzuciła przez okno jedną ze swoich ulubionych skórzanych kurtek… i dużo więcej :)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Recenzja olejku do demakijażu firmy Marion

Jak to było… Po wnikliwej lekturze Sekretów urody Koreanek doszłam do wniosku, że te piękne kobiety miałyby z pewnością niezły ubaw, gdyby zobaczyły mój codzienny demakijaż, który trwa dwie minuty i ogranicza się do użycia…

4 lata temu

Przed zakupami: przydatna ściąga z kremów BB

Niedawno pojawił się tutaj post wyjaśniający fenomen kremów BB. Być może niektóre z Was, wkraczając w sezon wiosenno-letni, razem z garderobą równocześnie wymieniają zawartość kosmetyczek na „lżejszą”.

4 lata temu